Apie mus

Custers būstinėOlandų įmonė Custers Hydraulica B.V. yra aukštuminių įrenginių specialistai, kurių produkcija sėkmingai plėtojama jau daugelį metų visame pasaulyje.  Savo veiklą Olandijoje pradėjusi įmonė plečia savo galimybes ir siekia savo produkciją įtvirtinti viso pasaulio rinkoje. Įmonė yra pasiryžusi bendradarbiauti su Lietuvos atstovybe ir čia siekia užtikrinti tvirtus ir ilgalaikius santykius. Jos aukštos kokybės pastoliai ir laiptiniai bokšteliai pasižymi plačiu asortimentu, todėl kiekvienas galės rasti tinkamą pasirinkimą. Mobilūs bokštiniai pastoliai

Ši įranga yra itin patikima, todėl Custers aukštuminiai įrenginiai yra pritaikyti tiek privačiam klientui, tiek profesionaliai verslo bendrovei. Įmonės produkcija išsiskiria savo įvairove, kas lemia jų kokybę ir patikimumą. Custers aliuminiai , mobilūs bokštiniai, suskleidžiami, fasadiniai ir stoginiai pastoliai atitinka visus standartus ir yra pritaikyti įvairioms, net ir pačioms sudėtingiausioms darbo sąlygoms. Laiptiniai bokšteliai gali suteikti papildomą patogumą darbo sąlygoms pagerinti, nes jų dėka persikelti iš vienos aplinkos į kitą taps paprasta ir saugu. Pastoliai suteikia išskirtinį saugumo ir patikimumo lygį, kuris suteiks aukštą komfortą dirbant tiek mažame, tiek dideliame aukštyje. Savo esamiems ir būsimiems klientams Custers siūlo itin patrauklias kainas, kurias galite aptarti susisiekę su įmonės atstovybe Lietuvoje.

Fasadinis keltuvasŠiandien Lietuvoje statybų sfera yra paklausi, todėl ,siekiant užtikrinti optimalias ir profesionalias darbo sąlygas, daugelis statybų bendrovių ar pavienių klientų nori įsigyti tinkamą įrangą.  Pastoliai yra naudinga pagalbinė konstrukcija , kuri naudojama įvairiems statybiniams, renovacijos ar remonto darbams atlikti. Dideliame aukštyje dirbti yra sunku ir net pavojinga, todėl reikia ieškoti tinkamo sprendimo šiai situacijai palengvinti. Custers pastoliai ir laiptiniai bokšteliai savo funkciją atlieka nepriekaištingai. Tai kokybiška, greitai surenkama ir stabili konstrukcija, kuriai nereikia daug vietos ar ypatingų žinių. Jos efektyvumą pastebėsite jau pirmą naudojimo dieną, todėl tikrai neapsigausite šia teikiamos paslaugos nauda.

zirklinis keltuvas

Įmonė specializuojasi įvairių darbinių platformų gamyba, kurie yra naudojami plačiai tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Pastolių priedai, jų nuoma ir pardavimas – esami ir būsimi klientai gali pasinaudoti šiomis daug žadančiomis paslaugomis jau šiandien. Daugeliui iškyla įvairių klausimų: Kokie pastoliai yra geriausi? Kodėl laiptiniai bokšteliai yra tokie efektyvūs? Visus šiuos klausimus ir kitas abejones jums padės išsklaidyti įmonės specialistais. Pasinaudokite konsultacijos paslaugomis, kurios jums padės apsispręsti siekiant tobulo sprendimo jūsų verslo planams realizuoti.